Jolene (2008) watch online
Sinners and Saints (2010) online
Into the Abyss (2011) online

Porady

Kiedy ustawić geometrię kół?

Trzeba to zrobić po każdorazowej wymianie jakichkolwiek elementów zawieszenia i układu kierowniczego, oraz wtedy jeżeli mamy podejrzenia że nasz samochód nie zachowuje się stabilnie podczas jazdy. Jazda na śliskiej nawierzchni (np zima) pokaże czy pojazd ma prawidłową ustawioną geometrię kół czy nie.

Płyny eksploatacyjne

Ze względu na to, że różnego rodzaju płyny wymienia się w samochodzie stosunkowo rzadko, wielu kierowców zapomina nawet o sprawdzeniu ich stanu. To zaniedbanie może spowodować jednak bardzo poważne problemy w późniejszym użytkowaniu auta. Wymiana płynów powinna następować średnio co dwa lata.

Check Engine

"Check engine" to żółta kontrolka w kształcie silnika umieszczona na tablicy rozdzielczej. Kiedy się pali, oznacza mniej lub bardziej poważną awarię pod maską samochodu. Większość kierowców współczesnych aut spotkała się już z ich kształtem. Jeżeli się zapali trzeba w miarę szybko zgłosić się do specjalnego warsztatu.

 

Akumulator w zimie

Zwłaszcza w zimie warto sprawdzić stan naładowania akumulatora oraz stan elektrolitu ( to w akumulatorach starszego typu). Zimą moc akumulatora przy większych mrozach może spaść nawet o połowę, dlatego warto mieć to na uwadze.

Liczba gości

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Odsłon artykułów:
109482
Joomla Template - by Joomlage.com